O pracowni

Witaj!

Cześć, tu Edyta, właścicielka marki crazyloop handmade. Pasjonatka, rękodzielniczka, ekspertka w dziedzinie robótek ręcznych wykonywanych na szydełku, drutach oraz haftowanych haftem krzyżykowym. Z wykształcenia inżynier środowiska, przez prawie 20 lat pracowałam jako projektant sieci i instalacji wodnych i kanalizacyjnych 🙂 Aż przyszedł moment, by zacząć spełniać swoje marzenia, by moja pasja stała się moją pracą. Prywatnie mama trójki dzieci, dlatego moje produkty tworzę przede wszystkim z myślą o najmłodszych, zarazem najbardziej wymagających istotkach.

Moja pracownia powstała z ogromnego zamiłowania do rękodzieła oraz równie wielkiej potrzeby tworzenia. Rękodziełem samym w sobie zajęłam się około 17 lat temu. Pierwszą techniką jaką poznałam był haft krzyżykowy. Z każdym mijającym rokiem obrazów wyhaftowanych przeze mnie przybywało, równocześnie rosła potrzeba nauczenia się czegoś nowego.

Kolejną moją miłością okazało się szydełko – proste narzędzie do tworzenia bajecznych swetrów, szalików, czapek kocy. I tak dziergałam sobie rzeczy wszelakie, aż na mojej drodze stanęła technika amigurumi (dla tych co nie znają, są to maskotki wykonane na szydełku). I wtedy zaczęło się szaleństwo, obudziło się moje wewnętrzne dziecko, każdy takie ma :-), a potrzeba tworzenia eksplodowała. .

Następnie poznałam i pokochałam robienie na drutach (bo w coś te lalki i misie trzeba było ubrać, a kto nie kocha swetrów, klasycznych jak i fantazyjnych, zrobionych na drutach?). 

Takie były moje początki. Tworzyłam coraz więcej i więcej, dla rodziny, znajomych aż w końcu pomyślałam, że przyszedł ten moment, by stworzyć miejsce, gdzie będą zebrane moje prace i gdzie ludzie, szukający czegoś innego, wyjątkowego, będą mogli zakupić moje produkty. W ten sposób powstała marka crazyloop handmade. Ta marka to ja, moje produkty i moja miłość do tworzenia rękodzieła.

Tak więc, jeżeli szukasz niebanalnych prezentów, rzeczy stworzonych z pasją, z dbałością o najdrobniejszy detal, rzeczy niepowtarzalnych, wyjątkowych, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Witam Cię w mojej pracowni, gdzie tworzę rzeczy z najwyższą starannością, tak by cieszyły Ciebie i Twoich najbliższych.

Moje produkty są jedyne i niepowtarzalne, wykonane w 100% ręcznie z najwyższej jakości materiałów.

Cały czas doskonalę swój warsztat i poszerzam swoją ofertę, więc zapisz się do newslettera by być na bieżąco.

Mam głowę pełną pomysłów, co chwilę pojawiają się nowe produkty, dlatego też są one dostępne w pojedynczych egzemplarzach, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Jednakże, jeżeli jakiś produkt szczególnie ci się spodoba istnieje możliwość wykonania na specjalne zamówienie klienta. W tym celu skontaktuj się ze mną albo przez formularz kontaktowy, albo bezpośrednio poprzez email edyta@crazyloop.pl.

Zapraszam Cię do polubienia mojego profilu na